www.megane-coupe.cz
Měny:
timberland boty,timberland boty dámské,boty timberland pánské,kotníková obuv timberland,timberland outlet
Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat


Ochrana osobních údajů o uživatelích a zákaznících stránek pro zákazníky ("vy") považujeme za velmi vážná. Přečtěte si prosím následující zásady, abyste pochopili, jakým způsobem se při zpracování vašich osobních údajů zabýváme.

Osobně identifikovatelné informace

Nebudeme shromažďovat a osobně identifikovatelné informace (např. Jméno, adresu, telefonní číslo a e-mailovou adresu), které se zde také nazývají "osobní informace", pokud nám o tom neposkytnete dobrovolně.

Zboží, které jsme objednali prostřednictvím stránky, neprodáváme ani nepřijímáme přímo komukoli, o kterém víme, že je mladší 18 let. Pokud jste mladší 18 let, měli byste stránky používat pouze za účasti rodiče nebo opatrovníka a měli byste neposkytněte nám žádné osobní údaje.

Jak chráníme vaše osobní údaje

Vaše osobní údaje uchováváme na zabezpečeném serveru a používáme postupy určené k ochraně osobních informací, které shromažďujeme před neoprávněným přístupem, zničením, použitím, úpravou nebo zveřejněním. Ačkoli budeme brát (a vyžadovat od našich poskytovatelů třetích stran, aby přijali) komerčně přiměřená bezpečnostní opatření týkající se vašich osobních údajů shromážděných a uložených na stránkách, vzhledem k otevřenému charakteru internetu, nemůžeme zaručit, že některé vaše osobní údaje uložené v naše servery nebo přenášené na uživatele nebo uživatele nebudou mít přístup k neautorizovanému přístupu a odmítáme jakoukoli odpovědnost za jakoukoli krádež nebo ztrátu, neoprávněný přístup k poškození nebo zachycení jakéhokoli data nebo komunikace. Používáním tohoto webu potvrzujete, že rozumíte těmto rizikům a souhlasíte s nimi.

Webové stránky třetích stran

K některým webovým stránkám třetích stran můžete mít přístup prostřednictvím odkazů na našich stránkách. Nejsme však zodpovědní za žádné jiné webové stránky nebo jejich příslušné zásady ochrany osobních údajů ani za to, jak léčit jejich informace o návštěvnících nebo uživatelích. Důrazně doporučujeme, abyste si ověřili své zásady ochrany osobních údajů a zjistili, jak se s Vašimi osobními údaji zachází.

Oznámení

Můžeme vám zaslat oznámení týkající se vašeho používání stránek zasláním e-mailové zprávy na e-mailovou adresu uvedenou ve vašich informacích o účtu zasláním dopisu poštou na kontaktní adresu uvedenou ve vašich informacích o účtu nebo zasláním poznámky při přístupu k vašemu účtu. Souhlasíte s tím, že vám můžeme prostřednictvím takových prostředků oznámit. Pokud není uvedeno jinak. Není-li ve vyhláškách uvedeno jinak, oznámení se okamžitě stanou účinnými.

Změny těchto zásad ochrany osobních údajů

Naše postupy ochrany osobních údajů budou průběžně vyhodnocovány na základě nových technologií, obchodních postupů a potřeb našich zákazníků. Při aktualizaci a diverzifikaci našich služeb se mohou naše zásady ochrany osobních údajů vyvíjet. Aktualizujte prosím tuto stránku pravidelně. Vezměte prosím na vědomí použití nebo registrace na našich stránkách nebo poskytnutím osobních informací, souhlasíte s dodržováním příslušných podmínek našich soukromých zásad. V horní části pokynů uvedeme, kdy byly revize provedeny pozdě.

Použití stránek označuje souhlas

Návštěním této stránky vyjadřujete souhlas s těmito Zásadami ochrany osobních údajů, pokud jde o informace, které nelze identifikovat osobou. Poskytnutím osobně identifikovatelných informací prostřednictvím tohoto webu vyjadřujete souhlas s těmito zásadami ochrany osobních údajů s ohledem na identifikovatelné informace. Pokud nesouhlasíte s ničím popsaným v těchto zásadách ochrany osobních údajů, můžete přestat používat webové stránky. Vaše pokračování v používání jakékoliv části webových stránek po zveřejnění změn v Zásadách ochrany osobních údajů bude znamenat, že tyto změny souhlasíte.

Obecné kontaktní údaje

V případě otázek týkajících se našich produktů tohoto webu klikněte na tlačítko, kontaktujte nás.

zpět