www.megane-coupe.cz
Měny:
timberland boty,timberland boty dámské,boty timberland pánské,kotníková obuv timberland,timberland outlet
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat


DOPRAVA A DODÁVKY

Dodací lhůta: 4-5 dnů do většiny zemí.

Express delivery s číslem sledování: DHL, EMS, UPS, Fedex, UPS a tak dále.

VRÁCENÍ POLITIKY

Vítejte v naší on-line továrně. Nabízíme nejrůznější nejnovější výrobky a jsou dodávány převážně prostřednictvím Express Mail Service. Vychutnejte si dopravu zdarma a jen několik dní doručení. Ujistěte se, že vaše jméno příjemce, dodací adresa a telefonní číslo jsou správné, jinak nejsme zodpovědní za ztracenou zásilku.

Zrušit zásady objednávky

Pokud chcete objednávku zrušit, obraťte se na zákaznický servis po objednání do 6 hodin před odesláním zásilky. Omlouvám se, že jsme nemohli zrušit objednávku, když je balíček na cestě. Děkuji za pochopení. Pokud trváte na zrušení vaší objednávky, dodržujte naše zásady vrácení.

Návratová politika

Pokud chcete vrátit své položky, obraťte se na náš zákaznický servis do tří dnů, kdy jste je obdrželi. Při kontaktu s naším zákaznickým servisem uveďte své jméno a objednávku. Všechny vrácené položky musí zachovat svůj původní stav, nejvíce se opotřebovávají, mění nebo myjí se všemi štítky připevněnými. A budete muset zaplatit poplatek za znovuzískání, poplatek za dopravu a manipulační poplatek.

Exchange Policy

Prosím, kontaktujte nás s vaším jménem a e-mailem objednávky, pokud si přejete vyměnit jinou velikost nebo barvu do tří dnů. Chcete-li si vyměnit jiné styly, musíte platit cenové rozpětí. Také musíte kontaktovat naši zákaznickou službu, pomohou vám. Všichni výměnné produkty musí zachovat svůj původní stav a nejsou opotřebované, pozměněné nebo umyté, se všemi značkami připojenými. Musíte zaplatit poplatek za znovuzískání, poplatek za dopravu a manipulační poplatek.

Abyste se ujistili o vašich potřebách, ujistěte se, že máte informace o objednávce. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

zpět